XXIV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek, we wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, Arcybiskupa Warszawskiego, podczas Mszy świętej o 18.30 nastąpi wprowadzenie jego relikwii do naszej Parafii. Przed Mszą, o 18.00 zapraszamy na prelekcję poświęconą osobie Świętego.
  3. W tym tygodniu w wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki – głównego patrona Polski i patrona młodzieży, a w piątek święto św. Mateusza  – Apostoła i Ewangelisty.
  4. Zapraszamy ministrantów i lektorów, ich rodziny oraz chętnych do służby przy ołtarzu kandydatów, w każdym wieku, na uroczystą Mszę świętą przed wizerunkiem Matki Zbawiciela, inaugurującą nowy rok formacji, w najbliższą środę o 19.30. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają informacje o grupie.
  5. Parafialna pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w tym roku 29 września. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  6. Organizujemy pielgrzymkę-wyprawę do Lwowa i okolic w dniach 11-14 października. W programie są również Żółkiew, Olesko, Podhorce, Złoczów i Stryj – miejsca ciekawe turystycznie i związane z historią Polski. Informacje w kancelarii parafialnej i przy wyjściu z kościoła.
  7. Trwają zapisy młodzieży na kurs przygotowujący do bierzmowania. Spotkania rozpoczną się pod koniec września. Zapisy w zakrystii i kancelarii. W październiku rozpocznie się też kurs dla osób dorosłych – zapisy przez naszą stronę internetową.
  8. Zapraszamy narzeczonych i pary rozeznające swoje powołanie małżeńskie na kurs przedmałżeński, który obejmuje cykl 10 spotkań w piątki o 17.30. Pierwsze spotkanie 12 października. Zapisy przez stronę internetową Parafii.
  9. Dziewczęta i chłopców w wieku od 8 do 12 lat zapraszamy do działających przy naszej parafii gromad harcerskich Skautów Europy. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr. Zapisywać można się w zakrystii i kancelarii parafialnej.