Chrzest Pański | Ogłoszenia parafialne

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy Okres Bożego Narodzenia w Roku Liturgicznym. Od jutra przeżywać będziemy okres zwykły, który przypomina nam w sposób systematyczny nauczanie Jezusa i wydarzenia związane z Jego publiczną działalnością.
  2. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Także dziś po Mszy o 18.30 zapraszamy na procesją różańcową z racji 13. dnia miesiąca. Jest to wyraz naszej modlitewnej wdzięczności za koronację wizerunku Matki Zbawiciela.
  3. Wszystkich pielgrzymów i sympatyków Grupy Biało-Żółtej Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej na Jasną Górę zapraszamy na kolejne spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się dziś w Laskach. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 14.00 w kaplicy centralnej.
  4. Trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Spotkania w poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 zapraszamy na Jasełka w wykonaniu rodziców i dzieci. Szczegóły na plakatach.
  6. Także w przyszłą niedzielę, po Mszy o 13.00 odbędzie koncert kolęd w wykonaniu chóru z Parafii św. o. Pio w Mszczonowie.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy o 15.00 Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.
  8. W czwartek, 7 lutego o godz. 20.00 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  9. Trwa wizyta duszpasterska tzw. „Kolęda”. Odwiedzamy naszych parafian w tygodniu od ok. 16.30, a w sobotę od ok. 14.00. Zachęcamy, by dobrze wykorzystać spotkanie na modlitwę i rozmowę na tematy związane z wiarą i funkcjonowaniem parafii. Osoby, które chciałyby przyjąć wizytę w terminie innym niż przewidziany lub które są naszymi nowymi parafianami prosimy zgłaszać się przez formularz na naszej stronie internetowej lub w kancelarii. W okresie wizyty duszpasterskiej, czyli do połowy lutego spowiedź w naszym kościele będzie jedynie podczas Mszy świętych.
  10. >> Zapoznaj się z grafikiem kolędy na kolejne tygodnie.