II Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. Kończymy dziś czas Misji Świętych. Dziękujemy OO. Paulinom za wygłoszone słowo, mając nadzieję, że wyda ono obite owoce w naszej wspólnocie parafialnej. Suma Odpustowa z błogosławieństwem misyjnym i procesją do krzyża misyjnego na tyłach naszego kościoła o 13.00.
  2. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe.
  3. Również dzisiaj o 20.30 rozpoczną się rekolekcje akademickie. Msze święte z konferencją także w poniedziałek i wtorek o 20.30. Rekolekcje wygłosi o. Janusz Pyda OP z krakowskiego duszpasterstwa akademickiego „Beczka”.
  4. W kiosku przy głównym wyjściu z kościoła można nabyć pobłogosławione opłatki na wigilijny stół. Fundusze zbierane przy tej okazji wesprą prace remontowe na zewnątrz naszej świątyni. Opłatki można też nabywać w tygodniu w kancelarii. Przy wyjściu z kościoła dzieci ze scholi „Aniołki Zbawiciela” rozprowadzają świece Caritas w ramach wsparcia najbardziej potrzebujących oraz dzieci z parafialnej scholi.
  5. W tygodniu zapraszamy na Roraty o 6.15. W środę na Roraty o 6.15 zapraszamy szczególnie studentów – po Mszy śniadanie w dolnym kościele. Także w środy, o 17.00 zapraszamy na roraty zwłaszcza dzieci.
  6. W środę o 19.30 zapraszamy na czuwanie adwentowe w kaplicy Matki Zbawiciela prowadzone przez naszą grupę pielgrzymkową Biało-Żółtą. Szczególnie zapraszamy pielgrzymów i sympatyków grupy. Po modlitwie spotkanie popielgrzymkowe.
  7. W piątek przypada 13. dzień miesiąca. Po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na procesję różańcową i czuwanie – dziękczynienie za dar koronacji obrazu Matki Zbawiciela.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30 Skautki Europy z gromady działającej przy naszej Parafii będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie zimowiska.
  9. Chorych odwiedzimy przed świętami w sobotę, 21 grudnia w godzinach przedpołudniowych. Zgłoszenia prosimy składać w tym tygodniu w kancelarii.