III Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy dziś na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W kiosku przy głównym wyjściu z kościoła można nabyć pobłogosławione opłatki na wigilijny stół. Fundusze zbierane przy tej okazji wesprą prace remontowe na zewnątrz naszej świątyni. Opłatki można też nabywać w tygodniu w kancelarii. Przy wyjściu z kościoła dzieci ze scholi „Aniołki Zbawiciela” rozprowadzają świece Caritas w ramach wsparcia najbardziej potrzebujących oraz dzieci z parafialnej scholi.
  3. Po Mszy o 11.30 Skautki Europy z gromady działającej przy naszej Parafii rozprowadzają własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. Ofiary będą przeznaczone na dofinansowanie zimowiska.
  4. W najbliższy czwartek, po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
  5. Chorych odwiedzimy przed świętami w sobotę, 21 grudnia w godzinach przedpołudniowych. Zgłoszenia prosimy składać do środy w kancelarii.
  6. Podobnie jak w mijającym roku, na początku stycznia rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży prowadzone przez katechistów Drogi Neokatechumenalnej. Pierwsza katecheza w poniedziałek, 6 stycznia. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.