IV Niedziela Wielkanocna | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś i przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwa majowe o 18.00.
  2. Jutro przypada wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Jest to jednocześnie 13-ty dzień miesiąca, dlatego zapraszamy na procesję różańcową, która jest wyrazem naszego dziękczynienia za koronację Cudownego Obrazu Matki Zbawiciela. Procesja rozpocznie się po Mszy o 18.30.
  3. We wtorek przypada Święto św. Macieja – apostoła, a w czwartek Uroczystość św. Andrzeja Boboli – patrona Polski i naszej Archidiecezji.
  4. Rozpoczęliśmy dziś tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. W związku z tym nasz kościół został wybrany, jako miejsce szczególnej modlitwy w najbliższy piątek. Duszpasterstwo Akademickie „Sandał” zaprasza tego dnia na konferencję „Którędy do szczęścia?”, którą o 20.00 w kościele wygłosi ks. Piotr Pawlukiewicz – charyzmatyczny duszpasterz i kaznodzieja. Po niej będzie sprawowana Msza w intencji o rozeznanie powołania, której będzie przewodniczył ks. Wojciech Bartkowicz, rektor warszawskiego seminarium.
  5. Ruch Światło-Życie zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, czyli rekolekcje skierowane do młodzieży, studentów i dorosłych. Spotkania odbywają się w piątki o 19.30 na plebanii.
  6. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy świętej o 11.30 dzieci ze szkół z terenu naszej parafii przyjmą I Komunię Świętą.
  7. Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje weekendowe rekolekcje dla rozeznających powołanie, które odbędą się w dniach 17 – 19 maja. To dobry czas, by w ciszy i spokoju rozeznać wolę Bożą w swoim życiu. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie warszawskiego seminarium
  8. Wszystkich Parafian i Przyjaciół zapraszamy na film „Miłość i Miłosierdzie”. Seans odbędzie się w niedzielę, 26 maja o 14.30. Bilety w promocyjnej cenie można już nabywać w kasie kina na hasło „Parafia Zbawiciela”.
  9. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Sanktuarium Urodzin i Chrztu Świętego św. Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich oraz Sanktuarium Maryjnego w Licheniu. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 25 maja. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Szczegółowe informacje u ks. Marcina.