V Niedziela Wielkanocy | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś i przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwa majowe o 18.00.
  2. Dziś podczas Mszy świętej o 11.30 dzieci ze szkół z terenu naszej parafii przyjmą I Komunię Świętą.
  3. Kazania głosi dziś o. Kazimierz Synowczyk OFMCap, gwardian wspólnoty oo. Kapucynów z ul. Miodowej. Przy wyjściu z kościoła członkowie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich z naszej parafii prowadzą zapisy kandydatów oraz udzielają informacji na temat funkcjonowania wspólnoty.
  4. Dziś po Mszy o 20.30 Fundacja Dzieła Nowego Tysiąclecia zaprasza na koncert chóru i orkiestry z okazji kolejnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.
  5. W najbliższą środę Ksiądz Proboszcz Robert będzie obchodził 26. rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich. Wraz z kolegami kursowymi będzie dziękował za dar kapłaństwa podczas Mszy świętej o 12.00. Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w tę modlitwę serdecznie zapraszamy!
  6. W piątek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, zachęcamy do modlitwy w naszym sanktuarium.
  7. Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Sanktuarium Urodzin i Chrztu Świętego św. Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich oraz Sanktuarium Maryjnego w Licheniu. Pielgrzymka odbędzie się w przyszłą sobotę, 25 maja. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Szczegółowe informacje u ks. Marcina.
  8. Wszystkich Parafian i Przyjaciół zapraszamy na film „Miłość i Miłosierdzie”. Seans odbędzie się w przyszłą niedzielę, 26 maja o 14.30. Bilety w promocyjnej cenie można już nabywać w kasie kina na hasło „Parafia Zbawiciela”.