VI Niedziela Wielkanocy | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś i przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwa majowe o 18.00. Dziś w sposób szczególny będziemy się modlić za nasze Mamy w dniu ich święta.
  2. Także dziś, o 14.30 zapraszamy do Kina Luna na film „Miłość i Miłosierdzie”. Bilety w promocyjnej cenie można jeszcze nabywać w kasie kina.
  3. We wtorek przypada 38. rocznica śmierci Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Na Mszę świętą w intencji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia zapraszamy o 18.30.
  4. W piątek będziemy obchodzić Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia rozpoczniemy też Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy rozpoczynać codzienne Msze o 15.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Z tej racji zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich po Mszy o 9.00.
  6. W sobotę rozpoczniemy czerwiec – miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XII Święto Dziękczynienia, pod hasłem Dziękujemy za Wielkich Pasterzy – św. Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Z tej okazji słowo zaproszenia kieruje do nas ks. kard. Kazimierz Nycz. Jak w poprzednich latach włączymy się w procesję, gdy przechodzić będzie skrajem naszej Parafii – wyruszymy sprzed kościoła o 8.30. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.