XIV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
  2. W czwartek przypada Święto Św. Benedykta – opata, patrona Europy.
  3. Grupa „Biało-Żółta”, zaprasza na pielgrzymi szlak na Jasną Górę w dniach 5-14 sierpnia. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr.
  4. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na XVI Ogólnopolską Pielgrzymkę Franciszkańską na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę 20 lipca. Szczegóły w gablocie FZŚ. Zapisy przy wyjściu głównym z kościoła. Koszt 55 zł.
  5. Nasza parafia we współpracy z Radiem „Wnet” organizuje w dniach 19-29 września br. pielgrzymkę samolotowo-autokarową do Libanu, ojczyzny św. Charbela. Szczegóły w zakrystii i kancelarii parafialnej lub u ks. Proboszcza.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Dziękując całemu zespołowi redakcyjnemu, oddajemy do rąk Parafian i Przyjaciół Zbawiciela nowy numer Naszego Zbawiciela, w którym znajdziemy artykuły i piękne zdjęcia z uroczystości XX-lecia koronacji wizerunku Matki Zbawiciela, tematy wakacyjne, bieżące wydarzenia i zapowiedzi.
  7. „Ostatni rycerz Polski. Rzecz o osobowości generała Józefa Hallera”, to książka ks. Prałata Józefa Maja, którą można dziś zdobyć z wpisem autora, korzystając z Jego obecności w naszej parafii. 7 maja br. przeżywaliśmy w naszym sanktuarium uroczystość odsłonięcia popiersia gen. Hallera. Warto zapoznać się z tą niesamowitą postacią, wielkiego patrioty, żołnierza, Polaka.
  8. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.