XXXIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. W listopadzie różaniec w intencjach wypominkowych codziennie – także dziś – o 17.45. Przy ołtarzu św. Antoniego stoi puszka, do której możemy składać intencje na te wypominki. Wypominki roczne przyjmowane są jeszcze w kancelarii.
  2. Dziś, w związku ze Świętem Politechniki Warszawskiej, zostanie odprawiona uroczysta Msza święta o godz. 20.30 w intencji naszego środowiska akademickiego. Mszy będzie przewodniczył bp prof. Tadeusz Pikus.
  3. W najbliższy czwartek obchodzimy Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, zachęcamy do modlitwy w naszym maryjnym sanktuarium.
  4. W przyszłą niedzielę o 14.30 zapraszamy do udziału w uroczystej akademii „Z Chrystusem Królem Polska Niepodległa”, która odbędzie się w Bibliotece Rolniczej przy Krakowskim Przedmieściu. W programie występ orkiestry, chóru i solistów.
  5. Zapraszamy na Misje Święte, które odbędą się w naszej Parafii z okazji 110. rocznicy wprowadzenia wizerunku Matki Zbawiciela w dniach 1-8 grudnia. Te szczególne rekolekcje, które organizowane są raz na dziesięć lat odbędą się pod hasłem „Jasnogórska Matka Życia”, a wygłoszą je OO. Paulini z warszawskiego klasztoru. Zachęcamy do wspólnej modlitwy o dobre przygotowanie i przeżycie tego świętego czasu.