XIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Na nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Jezusowego zapraszamy do wtorku, codziennie o 18.00.
  2. Jutro będziemy obchodzić Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. To zarazem dzień imienin posługującego w naszej Parafii ks. Piotra – pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. W piątek przypada Święto Św. Tomasza Apostoła.
  3. W tym tygodniu będziemy obchodzić też pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek Msza w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii o 8.00. W piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej. Tego dnia dodatkowa Msza święta o 17.00. W sobotę nabożeństwo według objawień fatimskich po Mszy o 8.00.
  4. W poniedziałek, 6 lipca o 19.30 w kościele rozpocznie się dodatkowy kurs przygotowania do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Szczegółowe informacje i zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  5. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna czynna jedynie po południu – od 16.00 do 18.00.