XVIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 17.45 zapraszamy nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji I Niedzieli Miesiąca.
  2. Dziś w swoim kościele parafialnym można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”, który jest związany z franciszkańską bazyliką Matki Bożej Anielskiej w Asyżu (warunki: pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie w nim Modlitwy Pańskiej oraz Wyznania wiary).
  3. Także dziś, po Mszy świętej o 13.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie z panem Kazimierzem Gajowym – znawcą Libanu i Bliskiego Wschodu, działającym w Kościele maronickim.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę świętą w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii o 8.00. W piątek zachęcamy do korzystania ze spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej. W piątek dodatkowa Msza święta o 17.00.
  5. W czwartek będziemy obchodzić Święto Przemienienia Pańskiego.
  6. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domów. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku jedynie po południu – od 16.00 do 18.00.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.