XXII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dzisiaj o 18.00, w miesiącu 100-lecia „Cudu nad Wisłą”, zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy i Strażniczki Polski .
  2. We wtorek obchodzimy 81. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. W tym dniu Msza święta w intencji wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny o 18.30.
  3. Tego dnia przypada także wspomnienie bł. Bronisławy. W dniu imienin śp. Księdza Prałata Bronisława Piaseckiego Mszą o 8.00 rozpoczniemy Msze święte gregoriańskie w jego intencji.
  4. Dzieci i młodzież, dyrekcje szkół, nauczycieli i wychowawców, rodziców i dziadków zapraszamy na Msze święte z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego – 1 września lub według porządku podanego w szkołach.
  5. Od 1 września wracamy do zwykłego porządku odprawiania Mszy świętych: w dni powszednie powracają Msze święte o 9.00 i 17.00. Spowiedź podczas każdej Mszy świętej. Kancelaria parafialna czynna będzie także przed południem w godz. 9.30 – 11.00.
  6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji powołanych do służby Bożej i o nowe święte powołania z naszej parafii. W piątek zachęcamy do spowiedzi, szczególnie dzieci i młodzież na początek roku szkolnego. W sobotę po Mszy świętej o 9.00 nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich.
  7. Od niedzieli, 13 września do środy, 16 września przeżywać będziemy  rekolekcje parafialne, które poprowadzi założyciel Fundacji „Pro Spe” pomagającej w Gruzji ks. Maciej Gierula. Szczegółowy program rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę. Zapraszamy do udziału w rekolekcjach, które z wiadomych przyczyn nie mogły odbyć się w Wielkim Poście.
  8. Powracającym z wakacji życzymy bezpiecznego powrotu do domu. Na początku roku szkolnego życzymy nauczycielom oraz dzieciom i młodzieży oraz ich rodzicom błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomocy Matki Zbawiciela. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku.