XXIX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. W liturgii Kościoła przypada dziś dzień Św. Łukasza, ewangelisty. Jest on patronem Służby Zdrowia, za którą dziś szczególnie się modlimy. To także dzień imienin posługującego w naszej Parafii ks. Łukasza Przybylskiego. Polecamy go opiece Świętego Patrona i Matki Zbawiciela.
  2. Dziś i przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 17.45. W poniedziałki i czwartki na różaniec zapraszamy szczególnie dzieci.
  3. W związku z aktualnymi obostrzeniami, rekolekcje akademickie planowane na najbliższe dni nie odbędą się. O nowym terminie poinformujemy w oddzielnej informacji.
  4. Jutro, w poniedziałek przypada Wspomnienie Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, a w czwartek Wspomnienie Św. Jana Pawła II.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe w naszym Sanktuarium.
  6. Także w przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę świętą przez przyczynę św. Joanny Beretty Molla o 11.30.
  7. Zbliżają się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Przyjmujemy wypominki roczne, które odczytujemy w niedziele po Mszy o 8.30, a w pierwszy poniedziałek miesiąca o 18.30 odprawiamy w tych intencjach Mszę świętą. Przyjmujemy też intencje na procesje żałobne, które zostaną odprawione 1 i 2 listopada o 17.30. Intencje te prosimy składać w zakrystii, kancelarii a dziś także u księży dyżurujących przy wyjściu z kościoła. Przy ołtarzu św. Antoniego stoi puszka do której można składać intencje i ofiary na wypominki jednorazowe, odczytywane w listopadzie w czasie modlitwy różańcowej o 17.45.
  8. Prosimy o przestrzeganie obowiązujących przepisów sanitarnych. Komunikat w tej sprawie wydał kard. Kazimierz Nycz, Arcybiskup Metropolita Warszawski.