XXXII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. W listopadzie różaniec w intencjach wypominkowych codziennie o 17.45. Przy ołtarzu św. Antoniego stoi puszka, do której możemy składać intencje na te wypominki. Wypominki roczne przyjmujemy jeszcze w kancelarii.
  2. Dzisiejszym różańcem o 17.45 zakończymy trwającą od tygodnia inicjatywę modlitwy wynagradzającej za grzechy przeciwko życiu „Różaniec do granic nieba”. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W tym tygodniu, w poniedziałek przypada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, a w środę Święto Niepodległości. Tego dnia zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Msze święte według porządku dnia powszedniego. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. Także w środę przypada wspomnienie św. Marcina z Tours. To dzień imienin posługującego w naszej parafii ks. Marcina. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  5. W piątek zapraszamy na czuwanie różańcowe i procesję z racji 13-tego dnia miesiąca – jak, co miesiąc chcemy dziękować Bogu za dar koronacji wizerunku Matki Zbawiciela. Czuwanie rozpocznie się o 19.30 i zakończy się Apelem Jasnogórskim.
  6. W przyszłą niedzielę, w związku ze Świętem Politechniki Warszawskiej, o 20.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta w intencji naszego środowiska akademickiego.
  7. W czasie epidemii opieką chcemy otoczyć osoby starsze. Proponujemy im pomoc w zrobieniu zakupów i innych potrzebach, których realizacja łączy się z wyjściem z domu. Prosimy o zgłaszanie takich osób z terenu naszej Parafii pod numer telefonu: 790 252 400 (numer jest dostępny na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Parafii). Jeżeli ktoś chciałby nas wesprzeć w tej pomocy, także prosimy o kontakt pod ten numer.
  8. W naszej parafialnej wspólnocie jest dziś z nami s. Wiktoria ze Zgromadzenia Sióstr Felicjanek, która opowie o nowej inicjatywie Sióstr związanej z utworzeniem nowego hospicjum stacjonarnego na terenie naszej Parafii, przy ul. Nowowiejskiej.