„Słońce nagle zgasło” – Antonina Krzysztoń

Parafia Najświętszego Zbawiciela w Warszawie i Duszpasterstwo Akademickie Sandał zapraszają na misterium – koncert pieśni pasyjnych „Słońce nagle zgasło” w wykonaniu Antoniny Krzysztoń.

Wydarzenie odbędzie się w kościele Najświętszego Zbawiciela przy pl. Zbawiciela w Warszawie 1 kwietnia o 20.00.

Chcemy, by koncert był okazją do zamyślenia, refleksji i lepszego przygotowania do głębokiego wejścia w tajemnicę Męki Chrystusa. Bo zanim nadejdzie brzask wielkanocnego poranka, potrzeba przeżyć dramat prawdziwego Słońca, które nagle zgasło.

>> Wydarzenie na FB

___________________________

Antonina Krzysztoń – urodziła się w Krakowie, polska pieśniarka, kompozytorka i autorka tekstów. W swojej działalności stara się szukać tego, co nas łączy i nie ocenia, zaprasza do rozważań, do zadumy i dialogu. Wydała 18 płyt autorskich.