XXVIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj i w każdy dzień o godz. 17.45. Dzieci zapraszamy na nabożeństwo szczególnie w poniedziałki i czwartki. Zachęcamy również do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach.
  2. Przeżywamy nawiedzenie cudownej figury św. Michała Archanioła z groty objawień na Gargano we Włoszech. Msza święta na zakończenie nawiedzenia dzisiaj o godz. 18.30.
  3. Po Mszy świętej o godz. 13.00 koncert słowno-muzyczny Za Polskę-Niezłomnym w wykonaniu Towarzystwa Śpiewaczego Harfa w Warszawie. Wstęp wolny.
  4. W przyszłą niedzielę 16 października przypada Dzień Papieski w związku z 44. rocznicą wyboru na Stolicę Piotrową św. Jana Pawła II. Chcemy świętemu Rodakowi budować żywy pomnik wspierając młodzież, która chce uczyć się i kształtować w duchu jego nauczania. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia po wszystkich Mszach świętych przy wyjściu z kościoła.
  5. Zbliżają się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Od przyszłej niedzieli będziemy zbierali w naszym kościele Wypominki roczne i jednorazowe.
  6. W czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana. Tego dnia, jak każdego 13-go dnia miesiąca, zapraszamy na procesję różańcową jako dziękczynienie za dar koronacji obrazu Matki Zbawiciela po Mszy o godz. 18.30.
  7. W sobotę wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
  8. W poniedziałek 17 października o 19.15 w dolnym kościele rozpoczną się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy organizowane przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym. Szczegóły na plakatach i ulotkach.
  9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 9 – 16 listopada. Pozostało kilka wolnych miejsc. Informacje w zakrystii, kancelarii lub u ks. Proboszcza. Spotkanie informacyjne w poniedziałek 17 października o godz. 19.15 w sali na plebanii.
  10. Zapraszamy na nocne czuwanie modlitewne w kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze. Termin: 29 października (sobota). Zapisy i informacje w zakrystii, kancelarii i u ks. Michała.
  11.  Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Życzymy błogosławionej niedzieli, wszelkich łask i darów Bożych na nowy tydzień.