II Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną.
  2. Dziś, po Mszy świętej o 18.30 odbędzie się kolejny koncert w ramach Salonu Muzycznego Warszawy. Na organach zagra Przemysław Kapituła. Serdecznie zapraszamy!
  3. Przy ołtarzach św. Antoniego i św. Tereski, Parafialny Zespół Caritas organizuje sprzedaż świec i opłatków wigilijnych. Jak co roku fundusze pozyskane z tych akcji wspierają ubogie rodziny i osoby samotne. Młodzież z Kręgu Biblijnego przygotowała sianko na stół wigilijny dostępne w kancelarii parafialnej. Złożone ofiary będą przeznaczone na fundusz młodzieżowy. Młodzi zapewniają Ofiarodawców o swojej modlitwie.
  4. W Adwencie zapraszamy na Roraty w dni powszednie o godz. 6.15. W środę o godz. 6.15 na Roraty zapraszamy szczególnie studentów. Także w środy, o godz. 17.00 Roraty dla dzieci.
  5. Dnia 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP obchodzić będziemy odpust w naszym Sanktuarium. Przygotowaniem do niego jest modlitwa w formie Nieustannego Różańca (do której można dołączyć na stronie internetowej parafii) oraz Nowenna, na którą zapraszamy codziennie o godz. 15.00.
  6. 8 grudnia porządek nabożeństw jak w dni powszednie. Dodatkowe Msze święte o godz. 10.00 i 12.00 – w Godzinie Łaski. Na tę Mszę przyjmujemy intencje zbiorowe w zakrystii i kancelarii parafialnej. Po Mszy świętej o godz. 15.00 będzie możliwość przyjęcia Błękitnego Szkaplerza Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 18.30, głównej Mszy świętej odpustowej będzie przewodniczył ks. Infułat Jan Miazek. Podczas tej Mszy zostanie udzielony sakrament bierzmowania.
  7. Jak co roku, w dniach 12-15 grudnia z wizytą duszpasterską odwiedzimy nasze Domy Studenckie: Mikrus i Riwierę – szczegółowy plan tej kolędy podamy w przyszłą niedzielę.
  8. Odwiedziny chorych przed świętami w sobotę, 17 grudnia w godzinach przedpołudniowych. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii.
  9. Adwentowe rekolekcje parafialne i rekolekcje akademickie rozpoczną się w czwartą niedzielę adwentu – 18 grudnia.
  10. Wszystkim Barbarom i Andrzejom oraz tym, którzy w tych dniach obchodzą imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Zbawiciela.
  11. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Zofii Barbary Brateckiej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…