III Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Przy ołtarzach św. Antoniego i św. Tereski, Parafialny Zespół Caritas organizuje sprzedaż świec i opłatków wigilijnych. Jak co roku fundusze pozyskane z tych akcji wspierają ubogie rodziny i osoby samotne. Młodzież Kręgu Biblijnego rozprowadza siano na stół wigilijny. Złożone ofiary będą przeznaczone na fundusz młodzieżowy.
  3. Dziś po Mszach o 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00 nasza parafialna Biblioteka organizuje kiermasz książek nowych i używanych. Kiermasz odbywa się w świetlicy, na terenie domu parafialnego. Dochód zostanie przekazany Parafialnemu Zespołowi Caritas i przeznaczony na świąteczną pomoc dla ubogich.
  4. W Adwencie zapraszamy na Roraty w dni powszednie o godz. 6.15. W środę o godz. 6.15 na Roraty zapraszamy szczególnie studentów. Także w środy, o godz. 17.00 Roraty dla dzieci.
  5. Jak co roku, w dniach 12-15 grudnia z wizytą duszpasterską odwiedzimy nasze Domy Studenckie: Mikrus i Rivierę. W poniedziałek spotkamy się z mieszkańcami DS Riviera p. I-VII, we wtorek Riviera p. VIII-XVI, w środę Mikrus p. V-X a w czwartek Mikrus p. I-IV. Wizytę zaczynamy o godz. 20.00.
  6. We wtorek, 13 grudnia zapraszamy na czuwanie w kaplicy Matki Bożej od godz. 19.30. Czuwanie poprowadzi Rodzina Różańcowa.
  7. Odwiedziny chorych przed świętami w przyszłą sobotę, 17 grudnia w godzinach przedpołudniowych. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii.
  8. Adwentowe rekolekcje parafialne i rekolekcje akademickie rozpoczną się w przyszłą niedzielę – 18 grudnia i potrwają do wtorku. Nauka na wszystkich Mszach świętych w niedzielę; w poniedziałek i wtorek Msze z nauką o 9.00, 18.30 i 20.00 (dla studentów). Rekolekcje poprowadzi ks. Arkadiusz Szczepanik.
  9. Podobnie jak w minionym roku, zachęcamy do nabywania Kalendarza Parafialnego na 2017 rok, który jest dostępny przy wyjściu z kościoła. Dochód będzie przeznaczony na rzecz rodzin ze Wspólnoty Rodziców, która przygotowała kalendarz.