Obóz studencki WITÓW 2016

witow-2016-baner

Jak co roku, zapraszamy wszystkich studentów, aby intensywnie spędzić ostatnie dni studenckich wakacji. Od 4 do 17 września DA ZBAWICIEL zaprasza do Witowa k/Zakopanego!

Możesz przyjechać na całe dwa tygodnie, albo na kilka dni. Możesz dopasować ten wypoczynek do własnych potrzeb i możliwości. Sesja poprawkowa? Nie ucieknie! Jeżeli będzie potrzeba – zmotywujemy Cię do nauki w pięknych okolicznościach przyrody!

Koszt? Tylko 25 zł / dzień, do tego zrzutka na coś do zjedzenia. Wspólnie jemy śniadania i obiadokolacje, przygotowywane przez wspaniałą p. Elę! Zakwaterowanie w prawdziwej góralskiej chacie.

W pobliżu Dolina Chochołowska i Kościeliska i oczywiście tatrzańskie szczyty – każdy dobierze wysokość do swoich możliwości.

Zapisy prosimy kierować na adres kontakt@parafiazbawiciela.org lub bezpośrednio do ks. Piotra Rymuzy lub ks. Jarka Kotuli.