Podziękowanie za posługę ks. Jarka i ks. Szymona

W niedzielę 19 czerwca, podczas Mszy świętej o 11.30 mieliśmy okazję podziękować za 7 lat posługi ks. Jarosława Kotuli i ks. Szymona Petryki, którzy w tym roku – decyzją ks. kard. Kazimierza Nycza – opuszczają nasz ośrodek duszpasterski.

Dziękujemy im za wszystkie sprawowane u nas Msze święte, przemyślane homilie, godziny spędzone w konfesjonale, pracę duszpasterską w różnorodnych środowiskach, rozmowy i życiowe rady. Będzie nam z pewnością brakowało ich pogody ducha i serdeczności. Trudno jest się rozstać, wierzymy jednak, że ich doświadczenie jest po prostu potrzebne także w innych parafiach. Ich dalszą posługę powierzamy opiece naszej Patronki – Matki Zbawiciela.

Ks. Jarosław będzie posługiwał w par. Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie, a ks. Szymon w par. NMP Królowej Świata w Warszawie.