ŚDM2016 w Krakowie | Rejestracja

rejestracja-sdm

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA WYJEŻDZAJĄCYCH W PIĄTEK, 24 CZERWCA O 19.30 W DOLNYM KOŚCIELE NAJŚW. ZBAWICIELA.

>> FORMULARZ REJESTRACYJNY

Wyjeżdżamy z Warszawy w piątek (29 lipca) przedpołudniem. W ramach ŚDM, weźmiemy udział w czuwaniu modlitewnym z papieżem Franciszkiem w nocy z soboty na niedzielę i uroczystej Mszy Świętej Posłania w niedzielę. W poniedziałek zainteresowani będą mogli wziąć udział w spotkaniu z założycielem Drogi Neokatechumenalnej – Kiko Argüello, pozostali będą mieć czas by zwiedzić Kraków i okolice (Kalwaria Zebrzydowska, Łagiewniki, Wadowice, obóz w Oświęcimiu). Wyjazd z Krakowa w wtorek (2 sierpnia) przed południem.

W czasie spotkania (za wyjątkiem czuwania) będziemy spać na polu namiotowym w pobliżu miejsca wydarzeń na lotnisku Pobiednik. Zaplecze sanitarne i gastronomiczne zapewni Wojsko Polskie.

Przewidywany koszt wyjazdu to około 500 zł (szczegóły zostaną podane wkrótce). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

>> FORMULARZ REJESTRACYJNY