II Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. Rozpoczynamy dziś rekolekcje parafialne pod hasłem „Napełnieni Duchem Świętym”, które głosi o. Krzysztof Borodziej. Nauka na wszystkich Mszach świętych w niedzielę; w poniedziałek, wtorek i środę Msze z nauką o 9.00, 15.00 i 18.30. W środę, na zakończenie rekolekcji zapraszamy na procesję różańcową w związku z 13. dniem miesiąca. Rekolekcje akademickie od przyszłej niedzieli.
  2. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  3. Przy ołtarzach św. Antoniego i św. Tereski, Parafialny Zespół Caritas organizuje sprzedaż świec i opłatków wigilijnych. Jak co roku fundusze pozyskane z tych akcji wspierają ubogie rodziny i osoby samotne. Młodzież z Kręgu Biblijnego rozprowadza siano na stół wigilijny. Złożone ofiary będą przeznaczone na fundusz młodzieżowy.
  4. Przy wyjściu z kościoła Wspólnota Rodziców rozprowadza kalendarz parafialny na rok 2018. Tegoroczny kalendarz zawiera zdjęcia i opisy wszystkich relikwiarzy czczonych w naszym Sanktuarium. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów pielgrzymkowych Wspólnoty Rodziców.
  5. Zapraszamy na Roraty w dni powszednie o godz. 6.15. W środę na Roraty o godz. 6.15 zapraszamy szczególnie studentów. Tego dnia roraty dla dzieci o 17.00.
  6. W dniach 11-13 grudnia odbędzie się wizyta duszpasterska w Domach Studenckich. W tym roku odwiedzimy studentów mieszkających w Mikrusie. W poniedziałek piętra I-IV, a we wtorek V-X. W środę odwiedzimy chętnych studentów z Riviery. Zapisać można się po Mszy świętej w zakrystii, przez formularz na stronie internetowej lub kontaktując bezpośrednio z ks. Piotrem Rymuzą. Wizytę zaczynamy o godz. 20.00.
  7. Odwiedziny chorych przed świętami w sobotę, 23 grudnia w godzinach przedpołudniowych. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii.
  8. Podobnie jak w mijającym roku, na początku stycznia rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży prowadzone przez katechistów Drogi Neokatechumenalnej. Pierwsza katecheza w poniedziałek, 8 stycznia. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.