III Niedziela Wielkanocna | Ogłoszenia parafialne

1. O godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe.
  2. Przez pięć niedziel wielkanocnych na Pl. Zbawiciela prowadzona będzie ewangelizacja uliczna: głoszone będzie Słowo Boże i świadectwa wiary. Każdy może przyjść i słuchać Dobrej Nowiny. Warto zaprosić kogoś bliskiego czy znajomego i przyjść z nim, by budowała się nasza wiara. Zapraszamy już dziś i w następne niedziele wielkanocne na plac przed kościołem o godz. 16.00.
  3. Jutro rozpoczynamy maj – miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej. Codziennie o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
  4. W środę obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Patronki naszej Ojczyzny. Msze święte w naszym Sanktuarium według porządku niedzielnego.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę świętą w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii o godz. 17.00, w piątek zachęcamy do spowiedzi i komunii świętej wynagradzającej. W sobotę nabożeństwo według objawień fatimskich po Mszy świętej o godz. 9.00.
  6. W najbliższy piątek o 19.30 zapraszamy na kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary, czyli rekolekcje skierowane do młodzieży, studentów i dorosłych. Spotkanie odbędzie się w sali nad zakrystią. Serdecznie zapraszamy!
  7. W przyszłą niedzielę, po Mszy świętej o godz. 18.30 odbędzie się kolejny koncert w ramach Salonu Muzycznego Warszawy. Wystąpią: Julia Greke-Patej (mezzosopran) i Zbigniew Patej (organy). Serdecznie zapraszamy!