Intencje na maj | Żywy Różaniec

Intencje wspólnoty Żywego Różańca na maj

• Za chrześcijan Afryki, aby dawali świadectwo pojednania, sprawiedliwości i pokoju na wzór Jezusa Miłosiernego.
  • Módlmy się, aby Ogólnopolski Kongres Różańcowy wydał duchowe owoce nas i całej naszej Ojczyzny.
  • Módlmy się za nas samych, abyśmy byli świadkami wiary poprzez nasze życie.

3 maja 2017, godz. 19.30
Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego.

7 maja 2017, godz. 10.00
Msza święta w intencji członków Żywego Różańca i ich rodzin. Oprawę liturgiczną Mszy świętej przygotowuje 6. Róża. Nabożeństwo majowe z procesją eucharystyczną godz 17.45.

20 maja 2017, godz. 9.00
Msza święta wspólnotowa i konferencja.

2-3 czerwca 2017
V Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę pod hasłem: „Idźcie i głoście!”.

Intencja nieustająca

• O zwycięstwo Jezusa i Maryi w sercu każdego człowieka oraz o pokój na świecie i w naszej Ojczyźnie.
  • O potrzebne łaski dla Papieża i w jego intencjach.
  • O odnowę moralną naszej Ojczyzny.
  • O nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne oraz do Żywego Różańca.
  • O szerzenie kultu Miłosierdzia Bożego w naszej parafii, Ojczyźnie i w świecie.
  • O potrzebne łaski i pokój dla chrześcijan w krajach misyjnych.
  • O beatyfikację Sługi Bożej Pauliny Jaricot i Stefana Kardynała Wyszyńskiego.