III Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś po Mszy świętej o 11.30 dzieci, rodzice i nauczyciele z Zespołu Szkół nr 60 im. Stefanii Sempołowskiej zapraszają na Spektakl Bożonarodzeniowy.
  2. Także dziś o godz. 17.30 zapraszamy na IV Festiwal Kolęd w wykonaniu różnych warszawskich chórów młodzieżowych i studenckich.
  3. W tym tygodniu, w środę obchodzimy Święto Nawrócenia św. Pawła, które kończy trwający w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W naszej parafii trwają Katechezy dla dorosłych i młodzieży. Odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary!
  5. W przyszłą niedzielę, po Mszy świętej o godz. 18.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. W związku z tym wydarzeniem ostatnia Msza akademicka rozpocznie się pół godziny później – o godz. 21.00.
  6. W poniedziałek, 30 stycznia o godz. 20.00 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  7. W niedzielę, 5 lutego po Mszy świętej o godz. 14.30 zapraszamy na seans filmowy do Kina Luna. Tym razem wspólnie obejrzymy dramat „Zerwany Kłos”, który opowiada o życiu i męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny. Bilety w promocyjnej cenie można nabyć w kasie kina na hasło „Parafia Zbawiciela” oraz przy stolikach z prasą.
  8. Zachęcamy do zapoznania się z >> grafikiem kolędy na następne tygodnie.
  9. W zeszłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Zofii Danieli Tobiszewskiej. Wieczny odpoczynek…