IV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś, po Mszy świętej o godz. 18.30 zapraszamy na koncert kolęd i pieśni patriotycznych w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. W związku z tym wydarzeniem ostatnia Msza akademicka rozpocznie się pół godziny później – o godz. 21.00.
  2. Jutro, w poniedziałek 30 stycznia o godz. 20.00 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej lub pierwszym spotkaniu.
  3. W naszej parafii trwają Katechezy dla dorosłych i młodzieży. Odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. W tym tygodniu będą one miały szczególny charakter i będą przypominać o Bożym miłosierdziu i powołaniu każdego człowieka do świętości. Zapraszamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary!
  4. W czwartek, 2 lutego będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie w intencji wszystkich osób konsekrowanych. Msze święte w naszym Sanktuarium odprawiane będą jak w dni powszednie. Dodatkowe Msze o godz. 10.00 i o godz. 12.00 – w Godzinie Łaski. Na tę Mszę przyjmujemy intencje, które można składać w zakrystii lub kancelarii. Spowiedź tego dnia podczas Mszy świętych.
  5. W tym tygodniu przypada także pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca: w czwartek Msza święta w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii o godz. 17.00, w piątek zapraszamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i komunii wynagradzającej, w sobotę nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich po Mszy świętej o godz. 9.00.
  6. W drugim tygodniu ferii zimowych Przymierze Rodzin organizuje obóz narciarski dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. W najbliższą niedzielę, po Mszach świętych organizowana będzie kwesta na wsparcie tego wyjazdu dla potrzebujących dzieci.
  7. W przyszłą niedzielę, 5 lutego o godz. 14.30 (po Mszy o godz. 13.00) zapraszamy na seans filmowy do Kina Luna. Tym razem wspólnie obejrzymy dramat „Zerwany Kłos”, który opowiada o życiu i męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny. Bilety w promocyjnej cenie można nabyć w kasie kina na hasło „Parafia Zbawiciela” oraz przy stolikach z prasą.
  8. Także w przyszłą niedzielę, po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na kolejny koncert w ramach „Salonu Muzycznego Warszawy”. Kompozycje Feliksa Nowowiejskiego zagra na organach Sebastian Adamczyk. Serdecznie zapraszamy!
  9. Zachęcamy do zapoznania się z >> grafikiem kolędy na następne tygodnie.