NIedziela Wielkanocna | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na uroczyste Nieszpory kończące obchody Triduum Paschalnego.
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze święte w naszym Sanktuarium, jak w każdą niedzielę. Tego dnia taca będzie tradycyjnie przeznaczona na wsparcie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  3. Do przyszłej niedzieli będzie trwała Oktawa Wielkanocy, czas szczególnej radości ze Zmartwychwstania Chrystusa. W związku z tym, w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym tygodniu spowiedź tylko podczas Mszy świętych.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego. Tego dnia szczególnie zapraszamy na Mszę o godz. 15.00, którą jak zwykle rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Na tę Mszę przyjmujemy intencję zbiorową w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  5. Po tej Mszy odbędzie się wielkanocne spotkanie popielgrzymkowe związanej z naszym ośrodkiem duszpasterskim Grupy Biało-Żółtej – serdecznie zapraszamy wszystkich pielgrzymów i sympatyków Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej.
  6. W odpowiedzi na wielokrotne wezwania Ojca Świętego Franciszka, decyzją Konferencji Episkopatu Polski, w Niedzielę Miłosierdzia taca będzie wyrazem naszej solidarności z narodem syryjskim, przede wszystkim ze zrujnowanym Aleppo.
  7. W najbliższy piątek o 19.30 zapraszamy na kolejne spotkanie Seminarium Odnowy Wiary, czyli rekolekcje skierowane do młodzieży, studentów i dorosłych. Spotkanie odbędzie się w sali nad zakrystią. Serdecznie zapraszamy!
  8. W przyszłą sobotę Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Tego dnia zapraszamy też na pielgrzymkę do Świętej Lipki. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  9. W poniedziałek, 24 kwietnia o godz. 20.00 rozpocznie się ostatni przed wakacjami kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.