Witów 2017

Chcesz poznać ciekawych ludzi? Odpocząć przed nowym rokiem akademickim? Pochodzić po górach? Pograć w planszówki? Znaleźć czas na modlitwę? Pogadać o sprawach, które są naprawdę ważne?

>> Zgłoszenia przyjmuje ks. Piotr Rymuza: witow@dasandal.pl

Jak co roku, zapraszamy wszystkich studentów, by intensywnie spędzić ostatnie dni studenckich wakacji. Od 4 do 17 września DA SANDAŁ zaprasza do Witowa k/Zakopanego! Mamy tylko/aż 65 miejsc.

Możesz przyjechać na całe dwa tygodnie, albo na kilka dni. Możesz dopasować ten wypoczynek do własnych potrzeb i możliwości. Sesja poprawkowa? Nie ucieknie! Jeżeli będzie potrzeba – zmotywujemy Cię do nauki w pięknych okolicznościach przyrody! O przyjeździe możesz nas poinformować z zaledwie 3-4 dniowym wyprzedzeniem (chyba, że zabraknie miejsc).

Koszt? Tylko 25 zł / dzień za nocleg, do tego zrzutka (ok. 25 zł) na coś do zjedzenia. Wspólnie jemy śniadania i obiadokolacje, przygotowywane przez wspaniałą p. Elę! Kuchnia i spiżarka do dyspozycji całą dobę. Zakwaterowanie w prawdziwej góralskiej chacie.

W pobliżu Dolina Chochołowska i Kościeliska i oczywiście tatrzańskie szczyty – każdy dobierze wysokość do swoich możliwości. W razie potrzeby kilkadziesiąt minut drogi busem jest Zakopane, a w pobliskim Chochołowie termy z bogatą ofertą.

>> Zgłoszenia przyjmuje ks. Piotr Rymuza: witow@dasandal.pl