XIX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 19.30 zapraszamy na procesję różańcową i czuwanie z racji 13. dnia miesiąca. Jest to jednocześnie dziękczynienie za dar koronacji Obrazu Matki Zbawiciela.
  2. We wtorek 15 sierpnia, w Uroczystość NMP Msze święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Uroczystość ta jest również dniem odpustowym w naszym Sanktuarium. Możemy uzyskać odpust zupełny dla siebie lub ofiarować go za zmarłych.
  3. Dziś po każdej Mszy świętej przedstawiciele Akcji Katolickiej zbierają ofiary przeznaczone na pomoc poszkodowanym 15 rodzinom z Aleppo. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.
  4. Jutro, 14 sierpnia przypada 76. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbego, którego relikwie znajdują się w naszym Sanktuarium.
  5. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach życzymy udanego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.