XV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  2. Po Mszy świętej, przy wyjściu z kościoła zespół Caritas zbiera ofiary na dofinansowanie realizacji recept na leki dla osób biednych z terenu naszej parafii.
  3. 22 lipca (sobota) odbędzie się XXIV Ogólnopolska  Pielgrzymka Franciszkańskiego Zakonu Świeckich na Jasną Górę. Wspólnota FZŚ przy naszej parafii organizuje wyjazd autokarem na tę pielgrzymkę. Zapisy po wszystkich Mszach świętych przy wyjściu z kościoła.
  4. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 32 lat pielgrzymuje na Jasną Górę zaprasza na pielgrzymi szlak starszą młodzież szkolną, studentów, rodziny i wszystkich chętnych. Pielgrzymka odbędzie się w dniach  od 5 do 14 sierpnia. Zapisy od 1 sierpnia w kościele Akademickim św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Bliższych informacji udziela ks. Piotr Rymuza.
  5. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwego powrotu z wakacji. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, zaś kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.