XIV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Przy wyjściu z kościoła jest dziś przeprowadzona zbiórka celem wsparcia dziesięciu rodzin z Aleppo w Syrii, które objęliśmy opieką w ramach akcji „Rodzina Rodzinie”. Dzięki naszej pomocy rodziny te mogą zakupić żywność, wodę czy dostęp do elektryczności. Informacje o części rodzin znajdują się w najnowszym biuletynie „Nasz Zbawiciel” dostępnym przy ołtarzu św. Antoniego.
  3. 22 lipca (sobota) odbędzie się XXIV Ogólnopolska  Pielgrzymka Franciszkańskiego Zakonu Świeckich na Jasną Górę. Wspólnota FZŚ przy naszej parafii organizuje wyjazd autokarem na tę pielgrzymkę. Zapisy po wszystkich Mszach świętych przy wyjściu z kościoła.
  4. We wtorek w liturgii Kościoła będziemy obchodzić święto św. Benedykta, patrona Europy. W czwartek przypada 13-ty dzień miesiąca – zapraszamy na czuwanie w kaplicy Matki Zbawiciela od 19.30. Czuwanie poprowadzi Franciszkański Zakon Świeckich.
  5. W przyszłą niedzielę Zespół „Caritas” przeprowadzi kwestę przeznaczoną na zakup żywności dla dzieci z ubogich rodzin z terenu naszej Parafii.
  6. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 32 lat pielgrzymuje na Jasną Górę zaprasza na pielgrzymi szlak starszą młodzież szkolną, studentów, rodziny i wszystkich chętnych. Bliższych informacji udziela ks. Piotr Rymuza.
  7. We wrześniu zapraszamy studentów na wspólny odpoczynek do Witowa k/Zakopanego. Dom otwarty będzie od 4 do 17 września – można przyjechać na kilka dni lub całe dwa tygodnie. Bliższych informacji udziela ks. Piotr Rymuza.
  8. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwego powrotu z wakacji. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, zaś kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.