XXII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji I Niedzieli Miesiąca.
  2. Także dziś, po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na koncert w ramach Warszawskiego Festiwalu Organowego. Na organach zagra Adam Klarecki.
  3. Po wakacjach wracamy do zwykłego porządku odprawiania Mszy świętych. W dni powszednie będą Msze święte o godz. 9.00 i 17.00. Od jutra wznawiamy także spowiedź od poniedziałku do piątku do godz. 12.00 i po południu od godz. 15.00.
  4. We wtorek o 19.15 w dolnym kościele zapraszamy na pierwsze, powakacyjne spotkanie modlitewne grupy Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Msza święta w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii o godz. 17.00.
  6. W piątek przypada Święto Narodzenia Najświętszej Marii Panny, popularnie nazywane Świętem Matki Bożej Siewnej. Dodatkowa Msza święta w tym dniu o 12.00. Intencję zbiorową na tę Mszę przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  7. Rozpoczynamy zapisy młodzieży klas trzecich gimnazjum i licealistów na kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania. Spotkania nowego kursu rozpoczną się w październiku. Zapisy przyjmujemy po Mszach świętych w zakrystii oraz w ciągu tygodnia w kancelarii. Także w październiku rozpocznie się kolejny kurs przygotowujący do bierzmowania dla dorosłych – zapisy przez naszą stronę internetową.
  8. Dziewczęta i chłopców w wieku od 8 do 12 lat zapraszamy do działających przy naszej parafii gromad harcerskich Skautów Europy. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr Rymuza. Zapisywać można się w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  9. Informujemy, że w pawilonie za kościołem, od strony ul. Marszałkowskiej została otwarta filia Zakładu Pogrzebowego „Służew”. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.00.
  10. Wszystkich studentów zapraszamy na wyjazd na odpoczynek do Witowa k/Zakopanego. Dom będzie otwarty od jutra do 17 września. Można przyjechać na kilka dni lub całe dwa tygodnie. Szczegółowych informacje są dostępne na naszej stronie internetowej.
  11. „Szlachetna Paczka” i „Akademia Przyszłości” poszukują wolontariuszy do kolejnej edycji obu programów, w które nasza parafia włącza się od kilku lat. Wolontariusz może zyskać satysfakcję nie tylko z niesienia pomocy najbardziej potrzebującym, ale też z zyskania kompetencji cenionych na rynku pracy. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr Rymuza.