XXXII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. W listopadzie różaniec w intencjach wypominkowych od poniedziałku do soboty o godz. 17.45. Przy ołtarzu św. Ekspedyta stoi puszka, do której możemy składać intencje na te wypominki. Wypominki roczne przyjmowane są jeszcze w kancelarii.
  3. Obchodzimy dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej racji przy wyjściu z kościoła przeprowadzamy dziś kolejną zbiórkę celem wsparcia 15 rodzin z Aleppo w Syrii.
  4. Jutro przypada 13. dzień miesiąca, w którym wyrażamy wdzięczność Bogu za dar koronacji Cudownego Obrazu Matki Zbawiciela. W związku z tym zapraszamy na procesję fatimską po Mszy świętej o 18.30 i czuwanie do godz. 21.00.
  5. W czwartek przypada Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Zachęcamy do modlitwy w naszym Sanktuarium.
  6. Wolą Ojca Świętego Franciszka przyszła niedziela będzie obchodzona po raz pierwszy jako Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji w naszej parafii Msza święta o godz. 13.00 zostanie odprawiona w intencji ubogich i dobroczyńców, którzy wspierając inicjatywy Parafialnego Caritas, pomagają najuboższym. Po Mszy w tej intencji rozpocznie się też Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Także w przyszłą niedzielę, w związku ze Świętem Politechniki Warszawskiej, zostanie odprawiona uroczysta Msza święta o godz. 18.30 w intencji naszego środowiska akademickiego.