XXXIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Wolą Ojca Świętego Franciszka dzisiejsza niedziela będzie obchodzona po raz pierwszy jako Światowy Dzień Ubogich. Z tej okazji w naszej parafii Msza święta o godz. 13.00 zostanie odprawiona w intencji ubogich i dobroczyńców.
  3. Także dziś w związku ze Świętem Politechniki Warszawskiej, zostanie odprawiona uroczysta Msza święta o godz. 18.30 w intencji naszego środowiska akademickiego.
  4. W przyszłą niedzielę o 19.30 zapraszamy do dolnego kościoła na koncert i spotkanie promocyjne Antoniny Krzysztoń.
  5. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi kwestę do koszyków przeznaczoną na zakup artykułów spożywczych do paczek bożonarodzeniowych dla ubogich rodzin i osób samotnych z terenu naszej Parafii.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W aktualnym numerze Tygodnika „Idziemy” znajdziemy m. in. informacje o wizerunku Matki Bożej z Politechniki, który poświecił ks. prałat Bronisław Piasecki w ramach obchodów Święta Politechniki.