Boże Narodzenie | Ogłoszenia parafialne

1. Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom Zbawiciela składamy serdeczne życzenia świąteczne: Bożego błogosławieństwa, pięknych i rodzinnych Świąt.
  2. W pierwszy i drugi dzień Świąt Msze święte według porządku niedzielnego. Do 1 stycznia będziemy obchodzić Oktawę Bożego Narodzenia, w której przeżywamy ważne święta: w środę, w drugi dzień Świąt – Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika, w czwartek – Wspomnienie św. Jana, apostoła i ewangelisty a w piątek – Wspomnienie Świętych Młodzianków, męczenników. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Świętej Rodziny.
  3. W tygodniu poświątecznym spowiedź będzie tylko podczas Mszy świętych, a kancelaria parafialna będzie czynna jedynie po południu – od 16.00 do 18.00.
  4. Podobnie jak w mijającym roku, na początku stycznia rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Pierwsza katecheza w poniedziałek, 7 stycznia o 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.
  5. Tradycyjną wizytę duszpasterską, tzw. „Kolędę” rozpoczniemy w tym roku w środę, 2 stycznia.
  6. Na Święta polecamy nowy numer biuletynu parafialnego Nasz Zbawiciel, który będzie pomocą w dobrym przeżyciu Świąt. Biuletyn jest dostępny przy ołtarzu św. Antoniego.