Katechezy dla dorosłych i młodzieży

katechezy-baner

Po Nowym Roku, od poniedziałku 7 stycznia 2019 rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży prowadzone przez katechistów Drogi Neokatechumenalnej. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą spotkać Chrystusa, są zainteresowani Pismem świętym, szukają sposobu pogłębienia swojej wiary. Katechezy będą głoszone w poniedziałki i czwartki o 19.30 w dolnym kościele (wejście od ul. Mokotowskiej).

Już siódmy raz prowadzone będą w naszej parafii katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Jest to czas słuchania Słowa Bożego, a dla wielu ludzi, pierwszy moment, gdy jako osoby dorosłe naprawdę zbliżają się do Kościoła. Żeby wziąć udział w katechezach nie trzeba się zapisywać ani niczego deklarować – wystarczy przyjść i posłuchać. Można przyprowadzić swoich znajomych, oczywiście także spoza parafii. Dołączyć można w dowolnym momencie!