III Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Dziś nauka rekolekcyjna na wszystkich Mszach świętych. Msze z nauką w poniedziałek, wtorek i środę o 9.00, 15.00, 18.30 i 20.30 (poza środą). Na Msze o 20.30 zapraszamy szczególnie studentów. Rekolekcje prowadzi ks. Przemysław Zgórecki.
  3. Przy wyjściu z kościoła dzieci ze scholi „Aniołki Zbawiciela” rozprowadzają świece Caritas w ramach wsparcia najbardziej potrzebujących i dzieci z parafialnej scholi dziecięcej. Młodzież z Kręgu Biblijnego rozprowadza zaś siano na stół wigilijny. Złożone ofiary będą przeznaczone na fundusz młodzieżowy.
  4. Zapraszamy na Roraty w dni powszednie o 6.15. W środę na Roraty o 6.15 zapraszamy szczególnie studentów – po Mszy śniadanie w dolnym kościele. W środy roraty dla dzieci o 17.00.
  5. W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy wizytę kolędową w naszych domach studenckich. W tym roku akademickim potrwa ona dłużej niż zwykle – zapisy na konkretne dni odbywają się przez formularz na naszej stronie internetowej. Szczegółowych informacji udziela ks. Piotr Rymuza. Kolęda parafialna rozpocznie się w tym roku 2 stycznia.
  6. Odwiedziny chorych przed świętami w sobotę, 22 grudnia w godzinach przedpołudniowych. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii do środy.
  7. W przyszłą niedzielę, po Mszy o 15.00 zapraszamy wszystkie osoby samotne z naszej Parafii na spotkanie wigilijne w dolnym kościele. Osoby chętne do pomocy w przygotowaniu spotkania prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii.
  8. Podobnie jak w mijającym roku, na początku stycznia rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży prowadzone przez katechistów Drogi Neokatechumenalnej. Pierwsza katecheza w poniedziałek, 7 stycznia. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.
  9. W styczniu przyszłego roku odbędą się kolejne Światowe Dni Młodzieży. Osoby, które nie mogą wybrać się do dalekiej Panamy zapraszamy na wydarzenie „Panama w Warszawie” w niedzielę, 27 stycznia od 14.00 w Świątyni Opatrzności Bożej. Szczegółowych informacji udziela ks. Marcin Ośko.