II Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Przy wyjściu z kościoła dzieci ze scholi „Aniołki Zbawiciela” rozprowadzają świece Caritas w ramach wsparcia najbardziej potrzebujących i dzieci z parafialnej scholi dziecięcej.
  3. Zapraszamy na Roraty w dni powszednie o 6.15. W środę na Roraty o 6.15 zapraszamy szczególnie studentów – po Mszy śniadanie w dolnym kościele. W środy roraty dla dzieci o 17.00.
  4. Jutro, w poniedziałek o 19.45  zapraszamy na koncert chóru „All That Sound” w repertuarze gospelowym. Wstęp wolny.
  5. W czwartek przypada 13. dzień miesiąca. Po Mszy świętej o 18.30 zapraszamy na procesję różańcową i czuwanie – dziękczynienie za dar koronacji obrazu Matki Zbawiciela.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje parafialne i akademickie. W niedziele nauka na wszystkich Mszach świętych. Rekolekcje pod hasłem „Oto wszystko czynię nowe” będzie głosił ks. Przemysław Zgórecki.
  7. Odwiedziny chorych przed świętami w sobotę, 22 grudnia w godzinach przedpołudniowych. Zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii.
  8. Podobnie jak w mijającym roku, na początku stycznia rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży prowadzone przez katechistów Drogi Neokatechumenalnej. Pierwsza katecheza w poniedziałek, 7 stycznia. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.