III Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Także dziś Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Światło Chrystusa” zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie po Mszy świętej o godz. 18.30.
  3. Przy wyjściu z kościoła Parafialny Zespół Caritas przeprowadza kwestę przeznaczoną na zakup leków dla osób ubogich i potrzebujących.
  4. W czwartek  będziemy obchodzić Święto Nawrócenia św. Pawła, które kończy trwający w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W okresie wizyty duszpasterskiej – „Kolędy”, czyli do połowy lutego spowiedź będzie tylko podczas Mszy świętych.
  6. W naszej parafii trwają katechezy dla dorosłych i młodzieży. Wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła zapraszamy na spotkania w każdy poniedziałek i czwartek o 19.30 w dolnym kościele.
  7. W poniedziałek, 29 stycznia o godz. 20.00 rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisy przez formularz na naszej stronie internetowej.
  8. Wszystkim wypoczywającym na feriach życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznego powrotu do domów.
  9. W mijającym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Ryszarda Kaczmarczyka, a w najbliższy wtorek przypada 5. rocznica śmierci ks. kard. Józefa Glempa – wieloletniego Pasterza naszej Archidiecezji. Wieczny odpoczynek…
  10. Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem wizyty duszpasterskiej w nadchodzących tygodniach. >> Szczegółowy grafik „kolędy”