IV Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.
  2. W piątek, 2 lutego będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie w intencji wszystkich osób konsekrowanych. Msze święte w naszym Sanktuarium odprawiane będą jak w dni powszednie. Dodatkowe Msze o godz. 10.00 i o godz. 12.00 – w Godzinie Łaski. Na tę Mszę przyjmujemy intencje, które można składać w zakrystii lub kancelarii.
  3. W tym tygodniu przypada także pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca: w czwartek Msza święta w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii o godz. 17.00, w piątek zapraszamy do spowiedzi pierwszopiątkowej i komunii wynagradzającej, w sobotę nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich po Mszy świętej o godz. 9.00.
  4. W naszej parafii trwają Katechezy dla dorosłych i młodzieży. Odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 w dolnym kościele. W tym tygodniu będą one miały szczególny charakter i będą przypominać o Bożym miłosierdziu i powołaniu każdego człowieka do świętości. Zapraszamy do słuchania Słowa Bożego i do pogłębienia prawd wiary!
  5. Jutro, w poniedziałek o godz. 20.00 w kościele rozpocznie się kolejny kurs przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Zapisywać się jeszcze można przez formularz na naszej stronie internetowej i w czasie pierwszego spotkania.
  6. W okresie wizyty duszpasterskiej, czyli do połowy lutego spowiedź będzie tylko podczas Mszy świętych.
  7. Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem wizyty duszpasterskiej w nadchodzących tygodniach. >> Szczegółowy grafik „kolędy”