Intencje na grudzień | Żywy Różaniec

Intencje wspólnoty Żywego Różańca na grudzień
  • Aby osoby zaangażowane w posługę przekazu wiary potrafiły znaleźć język właściwy dla dzisiejszych czasów w dialogu z kulturami.
  • Módlmy się za przewlekle chorych, aby umieli zaufać miłosierdziu Boga i czas choroby przeżywali w jedności z Jezusem cierpiącym.
2 grudnia 2018, godz. 10.00  Msza święta w intencji członków Żywego Różańca i ich rodzin. 5 grudnia 2018, godz. 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny Apelu Jasnogórskiego. 11 grudnia 2018, godz. 18.30  Msza święta w intencji solenizanta – ks. Marcina Ośko. 15 grudnia 2018, godz. 9.00  Msza święta wspólnotowa i konferencja. 28 grudnia 2018, godz. 18.30  Msza święta w intencji beatyfikacji Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Intencja nieustająca
  • O zwycięstwo Jezusa i Maryi w sercu każdego człowieka oraz o pokój na świecie i w naszej Ojczyźnie.
  • O potrzebne łaski dla Papieża i w jego intencjach.
  • O odnowę moralną naszej Ojczyzny.
  • O nowe, święte powołania kapłańskie i zakonne oraz do Żywego Różańca.
  • O szerzenie kultu Miłosierdzia Bożego w naszej parafii, Ojczyźnie i w świecie.
  • O potrzebne łaski i pokój dla chrześcijan w krajach misyjnych.
  • O beatyfikację Sługi Bożej Pauliny Jaricot i Stefana Kardynała Wyszyńskiego.