I Niedziela Adwentu | Ogłoszenia parafialne

1. O 17.45 zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną z racji I niedzieli miesiąca.
  2. Od piątku w naszej parafii trwają rekolekcje dla osób stanu wolnego, które zakończą się dziś Mszą świętą o 18.30.
  3. Przy wyjściu z kościoła możemy dziś nabyć pierniczki i ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez dzieci i młodzież ze wspólnoty Przymierze Rodzin. Nabywając je wspieramy wyjazd zimowy dzieci. Dzieci ze scholi Aniołki Zbawiciela rozprowadzają świece Caritas w ramach wsparcia najbardziej potrzebujących i dzieci z parafialnej dziecięcej scholi.
  4. Od jutra zapraszamy na Roraty w dni powszednie o 6.15. W środę na Roraty o 6.15 zapraszamy szczególnie studentów – po Mszy śniadanie w dolnym kościele. Także w środy, o 17.00 zapraszamy na roraty zwłaszcza dzieci.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca – w czwartek zapraszamy na Mszę świętą w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii o 17.00, a w piątek zachęcamy do korzystania z sakramentu spowiedzi i przyjęcia komunii świętej wynagradzającej.
  6. W sobotę 8 grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w naszym Sanktuarium będziemy obchodzić odpust. Przygotowaniem do niego jest modlitwa w formie Nieustannego Różańca oraz Nowenna, na którą zapraszamy codziennie o 15.00. 8 grudnia porządek nabożeństw jak w dni powszednie. Dodatkowe Msze święte o 10.00 i w Godzinie Łaski – o 12.00. Na tę Mszę przyjmujemy intencje zbiorowe w zakrystii i kancelarii parafialnej. O 18.30, głównej Mszy odpustowej będzie przewodniczył Ksiądz Infułat Jan Miazek. Podczas tej Mszy zostanie udzielony sakrament bierzmowania.
  7. W przyszłą niedzielę taca zbierana w czasie Mszy świętych, przeznaczona będzie na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  8. 10 grudnia o 19.45  zapraszamy na koncert chóru „All That Sound” w repertuarze gospelowym. Wstęp wolny.
  9. Rekolekcje parafialne i akademickie odbędą się w tym roku w dn. 16-19 grudnia.