Świętej Rodziny | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś po Mszy świętej o 11.30 zapraszamy na specjalne błogosławieństwo dla Rodzin. Prosimy o przyniesienie figurki, obrazu lub krzyża, przed którymi modlicie się zwykle w domu. Każda rodzina będzie mogła otrzymać indywidualne błogosławieństwo. Będzie to znak szczególnego daru łaski na Nowy Rok.
  2. O 18.00 zapraszamy dziś na nieszpory niedzielne.
  3. We wtorek rozpoczniemy nowy rok kalendarzowy. Tego dnia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte według porządku niedzielnego. Dzień wcześniej – 31 grudnia – zapraszamy na Mszę dziękczynną za mijający rok o 18.30.
  4. 2 stycznia rozpoczniemy wizytę duszpasterską tzw. „Kolędę”. Będziemy odwiedzać naszych parafian w tygodniu od ok. 16.30 a w sobotę od ok. 14.00. Zachęcamy, aby dobrze wykorzystać spotkanie na modlitwę i rozmowę na tematy związane z wiarą i funkcjonowaniem parafii. Osoby, które chciałyby przyjąć wizytę w terminie innym niż przewidziany lub które są naszymi nowymi parafianami prosimy zgłaszać się przez formularz na naszej stronie internetowej lub w kancelarii. W okresie wizyty duszpasterskiej, czyli do połowy lutego spowiedź w naszym kościele będzie jedynie podczas Mszy świętych. >> Szczegółowy grafik kolędy na najbliższe tygodnie
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 17.00 zapraszamy Mszę świętą w intencji kapłanów pracujących w naszej parafii. W piątek zachęcamy do spowiedzi i przyjęcia komunii świętej wynagradzającej. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich po Mszy o 9.00.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną tradycyjnie Świętem Trzech Króli. Na każdej Mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła. Tego dnia taca będzie przeznaczona na misje.
  7. Podobnie jak w mijającym roku, na początku stycznia rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Pierwsza katecheza w poniedziałek, 7 stycznia o 19.30 w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją wiarę, poznać lepiej Pismo święte i naukę Kościoła.