Uroczystość Chrystusa Króla | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  2. W najbliższy czwartek będziemy wspominać Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza z tej okazji na uroczystą Mszę świętą o 18.30, której będzie przewodniczył o. Hieronim Tarłowski OFM. Po Mszy zapraszamy na spotkanie braterskie.
  3. W piątek będziemy obchodzić Święto św. Andrzeja Apostoła. Pamiętajmy tego dnia w modlitwie o pomagającym duszpastersko w naszej parafii ks. prałacie Andrzeju Przekazińskim.
  4. W piątek rozpoczną się też w naszej parafii rekolekcje dla dorosłych stanu wolnego. Nauki rekolekcyjne na Mszach świętych w piątek, sobotę i niedzielę o 18.30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa, duszpasterz singli i psychoterapeuta.
  5. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich po Mszy świętej o godz. 9.00.
  6. W przyszłą niedzielę taca zbierana w czasie Mszy świętych, przeznaczona będzie na nasze seminarium duchowne.
  7. Do końca listopada różaniec w intencjach wypominkowych o 17.45. Intencje na te wypominki można składać do puszki przy ołtarzu św. Ekspedyta, wypominki roczne przyjmujemy jeszcze w kancelarii.
  8. W dniach od 1 do 7 grudnia, podejmiemy modlitwę różańcową w formie Nieustannego Różańca. Intencją tej modlitwy będzie dziękczynienie za odzyskanie niepodległości naszej Ojczyzny i prośba o błogosławieństwo dla niej. Zgłoszenia do modlitwy różańcowej w dowolnym miejscu przez jedną, wybraną godzinę przy wyjściu z kościoła.
  9. Dzisiejszą uroczystością kończy się rok liturgiczny. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Rekolekcje parafialne i akademickie odbędą się w tym roku w dn. 16-19 grudnia.