XXXIII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. O 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w intencji ludzi ubogich i potrzebujących z racji obchodzonego dziś Światowego Dnia Ubogich.
  2. Dziś w czasie Mszy świętej o 11.30 będziemy modlić się w intencji ofiar wypadków drogowych. Po Mszy na ul. Marszałkowskiej w pobliżu kina zostanie przeprowadzony pokaz wypadku. Celem organizatorów jest uczulenie wszystkich uczestników ruchu, w tym zwłaszcza dzieci, do zachowania szczególnej ostrożności na drodze.
  3. Także dziś w związku ze Świętem Politechniki Warszawskiej, zostanie odprawiona uroczysta Msza święta o godz. 20.30 w intencji naszego środowiska akademickiego. Mszy przewodniczył będzie bp Michał Janocha.
  4. W listopadzie różaniec w intencjach wypominkowych od poniedziałku do soboty o 17.45. Intencje na te wypominki można składać do puszki przy ołtarzu św. Ekspedyta, wypominki roczne przyjmujemy jeszcze w kancelarii.
  5. W środę przypada wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, zachęcamy do modlitwy w naszym Sanktuarium.