Uroczystość MB Częstochowskiej | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  2. W sobotę, 8 września odbędzie się parafialna pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Szczegółowych informacji udziela ks. Michał.
  3. W tym tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Moniki, we wtorek – św. Augustyna, a w środę – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  4. 1 września przypada I sobota miesiąca. Z tej racji zapraszamy na nabożeństwo adoracyjne według objawień fatimskich po Mszy o 9.00. Tego dnia przypada także wspomnienie bł. Bronisławy – jest to dzień imienin ks. prałata Bronisława Piaseckiego. Zapraszamy na Mszę w intencji dostojnego Solenizanta o 8.00.
  5. W sobotę obchodzimy również rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. W intencji wszystkich poległych za Ojczyznę zostanie odprawiona Msza święta o 18.30.
  6. Dziś posługę w naszej parafii oficjalnie rozpoczynają księża rezydenci: ks. Bartłomiej Pergoł – notariusz Kurii Metropolitalnej Warszawskiej i ks. Łukasz Przybylski – wizytator nauczania religii i rejonowy duszpasterz młodzieży. Przez wstawiennictwo Matki Zbawiciela wypraszamy dla nich potrzebne łaski do posługiwania w naszej wspólnocie.
  7. W sobotę powracamy do zwykłego porządku odprawiania Mszy świętych. W dni powszednie będą Msze święte o godz. 9.00 i 17.00.
  8. Wszystkim wracającym z wakacji życzymy bezpiecznego powrotu do domu.