XX Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Przy wyjściu z kościoła można zapisać się na parafialną pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Świętej Lipki, która odbędzie się w sobotę, 8 września.
  3. W środę przypada wspomnienie Matki Bożej Królowej, a w piątek Święto św. Bartłomieja, apostoła. Tego dnia pamiętajmy w modlitwach o naszym rezydencie – ks. Bartłomieju Pergole.
  4. Rozpoczęły się zapisy na kurs przygotowujący do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych. Kurs rozpocznie się na początku października. Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej i u ks. Piotra Rymuzy.
  5. Dziś posługę w naszej parafii kończy ks. dr Piotr Burgoński. Dziękując mu za 8 lat pracy duszpasterskiej, wypraszamy obfitość Bożych łask i opiekę Matki Zbawiciela w nowych miejscach posługiwania.