V Niedziela Wielkanocna | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  2. Przez pięć niedziel wielkanocnych na Pl. Zbawiciela prowadzona będzie ewangelizacja uliczna: głoszone będzie Słowo Boże i świadectwa wiary. Zapraszamy już dziś na plac przed kościołem o godz. 16.00.
  3. We wtorek rozpoczynamy maj – miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej. Codziennie o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
  4. W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Patronki naszej Ojczyzny. Msze święte w naszym Sanktuarium według porządku niedzielnego.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Msza święta w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii o 18.30. W piątek zachęcamy do spowiedzi i komunii świętej wynagradzającej. W sobotę nabożeństwo według objawień fatimskich po Mszy świętej o godz. 9.00.
  6. W miesiącu maryjnym, nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Maryjnego w Kodniu. Nawiedzimy również: Sanktuarium Męczenników Podlaskich w Pratulinie, jedyną na świecie katolicką parafię neounicką obrządku bizantyjsko-słowiańskiego w Kostomłotach oraz Muzeum Diecezjalne w Siedlcach z prezentacją słynnego obrazu pędzla El Greca. Termin pielgrzymki: sobota, 26 maja. Dodatkowych informacji udziela w zakrystii i kancelarii parafialnej ks. Marcin. Serdecznie zapraszamy!