IV Niedziela Wielkanocna | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o 18.00 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.
  2. Dziś po Mszy świętej o godz. 18.30, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.
  3. Przy wyjściu z kościoła trwa kiermasz książek zorganizowany przez katolicką „Księgarnię na Miodowej”. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą. Szczególnie warto zwrócić uwagę na najnowszą adhortację apostolską papieża Franciszka – „Gaudete et exultate”.
  4. Przez pięć niedziel wielkanocnych na Pl. Zbawiciela prowadzona będzie ewangelizacja uliczna: głoszone będzie Słowo Boże i świadectwa wiary. Zapraszamy już dziś i w następne niedziele wielkanocne na plac przed kościołem o godz. 16.00.
  5. W tym tygodniu w poniedziałek przypada Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski, a w środę – św. Marka, ewangelisty.
  6. Ruch Światło-Życie zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, czyli rekolekcje skierowane do młodzieży, studentów i dorosłych. Kolejne spotkanie w piątek o 19.30 na plebanii.