XVII Niedziela Zwykła | Ogłoszenia parafialne

1. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  2. W środę będziemy obchodzić 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Na Mszę Świętą w intencji wszystkich poległych i pomordowanych zapraszamy na godz. 17.00 – w godzinie „W”.
  3. W czwartek, w kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”, który jest związany z franciszkańską bazyliką Matki Bożej Anielskiej w Asyżu (warunki: pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie w nim Modlitwy Pańskiej oraz Wyznania wiary).
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę świętą w intencji kapłanów posługujących w naszej parafii o 8.00. W piątek spowiedź po południu od 15.00 do 19.00. Dodatkowa Msza święta o godz. 17.00. W sobotę, po Mszy świętej o 8.00 czuwanie modlitewne według objawień fatimskich.
  5. Grupa pielgrzymkowa Biało-Żółta, która od 33 lat pielgrzymuje do Częstochowy z Warszawską Akademicką Pielgrzymką Metropolitalną zaprasza na pielgrzymi szlak w dniach 5-14 sierpnia. Zapisy w dniach 2-4 sierpnia od 9.00 do 19.30 w krużgankach kościoła św. Anny. Dziś po Mszy pielgrzymi będą przyjmować intencje, w których modlić się będą podczas rekolekcji w drodze, które rozpoczną się już w przyszłą niedzielę. Przeprowadzają też kwestę ofiar, które będą przeznaczone na zakup produktów spożywczych na czas pielgrzymowania. Bliższych informacji na temat pielgrzymki udzielają ks. Tadeusz Sowa i ks. Piotr Rymuza, którzy pielgrzymują z grupą Biało-Żółtą.
  6. Na czas wakacji dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym życzymy błogosławionego odpoczynku i szczęśliwego powrotu z wakacji. Do końca sierpnia nie będzie Mszy świętych w dni powszednie o godz. 9.00 i 17.00. Spowiedź w tygodniu tylko podczas Mszy świętych, zaś kancelaria parafialna czynna tylko po południu – od 16.00 do 18.00.